Uzavření ZŠ a MŠ v době vánočních prázdnin
21.10.2024

Vánoční prázdniny začínají pro žáky ZŠ  a děti v MŠ v pondělí 23. prosince 2024 a končí v pátek 3. ledna 2025. Vyučování začne v pondělí 6. ledna 2025. MŠ otevřena taktéž 6. ledna 2025.

Rozvrhy 2023/2024

Objednávka stravy

v rámci zkvalitňování služeb jídelny Vám nabízíme službu - objednávání stravy Internetem.Aplikace strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli. Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem.
 V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta. Můžete také sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu.
 Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz
 Dle vámi vybrané možnosti o pravidelnosti stravování v přihlášce ke stravování nebo v pokynech ke stravování bude strávníkovi nastaveno automatické přihlašování stravy.

Přihlašovací údaje pro obj. po internetu:

www :  www.strava.cz
Zařízení : 2106
Už. Jméno : jméno příjmení (bez diakritických znamének, malá písmena a bez mezery např.
josefnovak)
Heslo : datum narození ( bez mezer např. 01032010)