Uzavření ZŠ a MŠ v době vánočních prázdnin
21.10.2024

Vánoční prázdniny začínají pro žáky ZŠ  a děti v MŠ v pondělí 23. prosince 2024 a končí v pátek 3. ledna 2025. Vyučování začne v pondělí 6. ledna 2025. MŠ otevřena taktéž 6. ledna 2025.

Rozvrhy 2023/2024

Co potřebuje žák do ŠD

CO POTŘEBUJE ŽÁK DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

Školní družina celoročně využívá vybudovaná hřiště („Kozí“ plácky, hřiště za OÚ, sportovní areál u lesa) přilehlé travnaté i lesní plochy a školní zahradu.

Pro tyto venkovní činnosti je vhodné vybavit žáky sportovním oblečením (tepláky, mikina, popřípadě obuv).

V zimním období nezapomeňte na rukavice a vhodné oblečení (kombinéza, šusťákové kalhoty, rukavice…).

Po ukončení vyučování - tedy odchodem na oběd se převlékáme do sportovního oblečení.

Po příchodu do školy se převlékáme, neboť v budově ZŠ využíváme k realizaci činností všech tříd, převážně potom třídu 1. ročníku. Ta je vybavena hračkami        a hrami ŠD a relaxační zóna s kobercem  poskytuje dostatečný prostor pro odpočinkové či jiné aktivity.

Prosíme o označení oblečení monogramem.

Při deštivém počasí (přesun na oběd) doporučuji deštník, který si žáci mohou uložit v koridoru školy.

V rámci ŠD  vede sportovní kroužek „SPORTUJ VE ŠKOLE“ paní ředitelka Mgr. Veronika Dulínková.

Na kroužek využívají žáci oblečení z tělesné výchovy.

PITNÝ REŽIM pro žáky školní družiny je zajišťován v době oběda školní jídelnou, v průběhu dne z donesených zásob, případně si mohou žáci doplnit nápoj ve ŠD.

Žáci si nosí pití z domova v uzavíratelné láhvi. Pokud žákovi pití dojde, má možnost si pití doplnit. V každé třídě jsou dětem dostupné šťávy, které nosí žáci vždy na začátku školního roku.

Ivana Marková, vychovatelka ŠD